2020-10-02 / Jestem (od)WAŻNA – Kobieca grupa rozwojowa oparta na empatii

Kobieca grupa rozwojowa oparta na empatii “Jestem (od)WAŻNA”

Na spotkania zapraszamy kobiety takie jak my- zapracowane, zmęczone, obłożone nadmiarem obowiązków. Kobiety, które potrzebują odpocząć od codziennej rutyny i zatrzymać się lub po prostu nabrać innej perspektywy. Podczas spotkań będzie okazja do złapania świadomego oddechu podczas łagodnej pracy z ciałem (praktyki mindfulness), wzbogacenia codziennego języka o język serca (NVC) oraz rozmowę o tym co dla Ciebie ważne, co Cię powstrzymuje i w jakim kierunku chciałabyś się rozwijać. Ten cykl dedykujemy kobietom, które poszukują drogi do pełniejszego życia. Poprzez pracę z ciałem, praktykę uważności, obserwację swoich myśli, uczuć i potrzeb sięgniemy po siłę drzemiącą w sercu i odwagę by zrobić pierwszy krok ku zmianie.

👭 TEN CYKL JEST DLA CIEBIE JEŚLI POSZUKUJESZ:
-miejsca by odpocząć od codzienności,
-kontaktu z innymi kobietami,
-przestrzeni na refleksję,
-nowych sposobów by zadbać o jakość i higienę życia,
-czasu na przyjrzenie się relacji ze sobą samą i ze swoim otoczeniem,
-inspiracji i narzędzi by lepiej radzić sobie z trudnościami.

👭 CZEGO MOŻESZ SIĘ SPODZIEWAĆ?
-bezpiecznej przestrzeni by przyjrzeć się temu co niewygodne, z czym Ci trudno, czego na codzień unikasz lub się boisz,
-uwagi i wsparcia od prowadzących,
-konkretnych narzędzi, z których będziesz mogła korzystać w życiu.

Przed rozpoczęciem cyklu oferujemy bezpłatną konsultację dla chętnych -telefonicznie lub przez skype.

👭 FORMUŁA ZAJĘĆ:
-Cały cykl składa się z siedmiu 3-godzinnych spotkań, które będą miały formę warsztatowo-coachingową.
-Pracujemy w zamkniętej grupie, do 2-giego spotkania można dołączyć do grupy, potem nie ma takiej możliwości.
-Podczas warsztatów będziemy łączyć teorię i praktykę (ćwiczenia indywidualne, grupowe i w parach) oraz pracę coachingową, którą ukierunkują same uczestniczki.
-Między spotkaniami będzie czas na Twoją własną aktywność. Będziesz mogła wypróbować praktyki i ćwiczenia, które Ci zaproponujemy i sprawdzić jak to wpływa na Twoją codzienność.

👭 MIEJSCE: Szkoła Mozaika, Białystok
👭 GODZINY: 17:00-20:00
👭 INWESTYCJA: 430zł/osoba za cykl 5 spotkań lub 400zł/osoba za cykl 5 spotkań przy zapisie dwóch osób jednocześnie
👭 INFORMACJE i ZAPISY: kontakt@skontaktowani.pl

👭 TEMATYKA i DATY SPOTKAŃ :
02.10.2020- „Zaczynam od siebie”
16.10.2020- „Mój wewnętrzny świat”
30.10.2020- „Jak się dogadać ze sobą?”
13.11..2020- „Wewnętrzny krytyk – kto to jest i czego tu szuka?”
27.11.2020- „Jestem ok, taka jaka jestem”

👭 PROWADZĄCE:
Ewelina Ragiel- Współtworzę Fundację MindfulNVC, która zajmuje się uważnym wprowadzaniem założeń NVC do życia, poprzez praktykę Mindfulness. Jestem Trenerką Nonviolent Communication certyfikowaną przez The Center for Nonviolent Communication, Albuquerque USA, mediatorką, arteterapeutką, coachem. Przez 15 lat pracowałam w firmie doradczej i to cenne doświadczenie zachęciło mnie do poszukiwań prawdziwych przyczyn powstawania konfliktów. Pracuję z grupami zarówno dzieci jak i dorosłych oraz indywidualnie. W pracy z ludźmi kieruję się miłością i ważny jest dla mnie autentyczny kontakt i akceptacja. Od 10 lat stale się rozwijam i poszukuję by jak najlepiej wspierać drugiego człowieka.

Magda Kulińska- Jestem członkinią zarządu Fundacji MindfulNVC. Pracuję jako coach, trener oraz certyfikowana nauczycielka 8-tygodniowego programu MBSR powstałego w Centre of Mindfulness, Health Care and Society przy Uniwersytecie Medycznym w Massachusetts. Uczę się w szkoleniu psychoterapeutycznym w analizie bioenergetycznej A.Lowena. Prowadziłam szkolenia i warsztaty w szkołach, przedszkolach i korporacjach. Pracuję grupowo i indywidualnie z osobami dorosłymi i dziećmi. W pracy z ludźmi ważne są dla mnie akceptacja i życzliwość, które mają moc tworzenia relacji opartych na wzajemnym szacunku i zrozumieniu. Prywatnie jestem kobietą poszukującą, żoną i mamą 3 nastolatek. Lubię długie spacery po plaży, bycie w lesie, dotyk wody na skórze, smak ogórka kiszonego, zapach kawy i szalone wyprawy w kobiecym gronie.

Wysłanie zgłoszenia na warsztaty jest równoznaczne z przyjęciem do wiadomości i akceptacją regulaminu: http://skontaktowani.pl/regulamin/

* Organizator, w szczególnie uzasadnionych przypadkach, zastrzega sobie prawo do zmiany programu, harmonogramu, trenera, miejsca, formy prowadzenia zajęć – zajęcia stacjonarne lub online.

Obraz Sheila Santillan z Pixabay

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *