2019-05-18 i 19 / Bliskość i porozumienie w parze (NVC). Warsztaty Porozumienia bez Przemocy dla osób będących w bliskiej relacji

Bliskość i porozumienie w parze (NVC). Warsztaty Porozumienia bez Przemocy dla osób będących w bliskiej relacji. Warsztaty dla par, prowadzone przez parę (małżeństwo) Certyfikowanych Trenerów NVC (Porozumienia bez Przemocy).

Poznaj NVC – praktyczne narzędzie, które możesz wykorzystać w swoim związku, aby go umacniać.

Czy w Twojej bliskiej relacji:
– Jest całkiem dobrze i chcesz aby tak pozostało?
– Jest niezbyt dobrze i chcesz to poprawić?
– Nie jest najlepiej i naprawdę chcesz zobaczyć zmiany?

Na warsztatach:
– przyjrzymy się temu co jest ważne w związku i jak o to zadbać
przećwiczymy, w jaki sposób słuchać drugiej osoby w taki sposób, aby czuła się ona usłyszana,
– będziemy formułować prośby, które mają szansę zostać spełnione,
– przyjrzymy się emocjom, strategiom i potrzebom w kontekście tego jak wpływają na relację oraz temu, co z nimi robić, aby ją wspierały
zajmiemy się odróżnieniem obserwacji – od myśli, osądów i interpretacji, które zamiast zbliżać do rozwiązania mogą powodować napięcia w rozmowie i utrudniać porozumienie,
– przyjrzymy się temu, kiedy to co mówimy, jest prośbą, kiedy żądaniem i kiedy prosić, a kiedy żądać.

Warsztaty skierowane są do par – osób, które chcą się zatroszczyć o relację w swoim związku. Jeśli jednak chcesz uczestniczyć w warsztacie z inną bliską Ci osobą (bo np. ważne jest dla Ciebie budowanie z nią relacji) – skontaktuj się z nami.

PROWADZĄCY:
dr Beata Hołtyń – Certyfikowany Trener NVC
Doktor psychologii, przez ponad 15 lat pracownik Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego – jako adiunkt zajmowała się tematyką wsparcia w rodzinie i małżeństwie, komunikacją, terapią rodzin, psychologią wychowawczą oraz kreatywnością. Wykładowca, naukowiec, trener; napisała szereg artykułów naukowych oraz książkę pt. ‚Małżeństwo i wsparcie’, wielokrotnie prezentowała swoje opracowania na krajowych oraz międzynarodowych konferencjach, przetłumaczyła z języka angielskiego kilka książek. Nie do końca zadowolona z psychologii, próbowała zrozumieć relacje międzyludzkie szkoląc się, podróżując i mieszkając za granicą – ponad rok w Indiach, w Anglii a także w kilkunastu innych miejscach: Hiszpanii, Turcji, Słowenii, na Węgrzech, we Włoszech, w Danii, Rosji itd.

mgr inż. Piotr Hołtyń – Certyfikowany Trener NVC. Szczególnie zainteresowany jest obszarem wspierania relacji oraz implementacją NVC w organizacjach. Pracował w międzynarodowych korporacjach (Lucent, Alcatel, Nokia). Rozczarowany hierarchicznymi sposobami zarządzania zdecydował się szukać innych dróg oraz sposobów porozumienia. Autor kilku artykułów naukowych. Prowadzi warsztaty z Porozumienia bez Przemocy w Polsce i za granicą (Hiszpania, Węgry, Dania, Słowenia). Ma na swoim koncie kilka wystąpień na międzynarodowych konferencjach. Zajmuje się life coachingiem w duchu NVC oraz mediacjami. Właściciel Strefy Słów.

O nas:
Jesteśmy małżeństwem od ponad dwunastu lat i … nie jesteśmy idealni… Każde z nas ma swój temperament, swoje (często odmienne) zdanie na jakiś temat. Kłócimy się, miewamy gorsze dni. Jednocześnie nasz związek jest dobry i szczęśliwy. Żadne z nas nie zamieniłoby go na inny. Przez wiele lat uczyliśmy się jak się dogadywać, jak rozwiązywać konflikty, jak szanować wzajemne granice. Teraz oboje dzielimy się tą wiedzą z innymi ludźmi.
Więcej informacji na nasz temat na stronie strefaslow.pl w zakładce „O nas”

ZAPISY i INFORMACJE: kontakt@skontaktowani.pl
MIEJSCE: Niepubliczna Szkoła Podstawowa Mozaika w Białymstoku, ul. Mickiewicza 11 lok. 2.
DATY: 18-19.05.2019
GODZINY: w sobotę 10:00-18:00 i w niedzielę 9:00-16:00, (przerwa na obiad około 1 godz. 15 min.) łącznie 13 godzin warsztatów z parą certyfikowanych trenerów.
CENA: 590zł/para. Przy zapisie do 01.03.2019 560zł/para.

Wysłanie zgłoszenia na warsztaty jest równoznaczne z przyjęciem do wiadomości i akceptacją regulaminu: http://skontaktowani.pl/regulamin/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *