2019-03-30 / Jak oswoić kłótnie i konflikty? (warsztaty w nurcie NVC)

Na warsztatach będziemy odkrywać jak Nonviolent Communication (Porozumienie bez Przemocy – komunikacja empatyczna) może wspierać rozwiązywanie konfliktów i kłótni? Zastanowimy się czym jest konflikt i kłótnia? Spróbujemy odpowiedzieć sobie na pytanie z jakimi odczuciami się kojarzą i dlaczego ich unikamy lub cierpimy, gdy je napotykamy?

Odkryjemy:
—> Jak to odmienić?
—> Jak je oswoić?
—> Jak widzieć w konfliktach możliwość rozwoju?
—> Jak traktować konflikt jako miejsce dialogu i wymiany między dwojgiem (lub więcej) osób?

Jeśli chcecie poznać odpowiedź na te pytania zapraszamy na warsztat, gdzie przyjrzymy się temu jakim wyzwaniem są dla nas relacje z innymi oraz jak spostrzegamy konflikty. Chcemy stworzyć szansę na przyjrzenie się konfliktom poprzez perspektywę potrzeb w rozumieniu Porozumienia bez Przemocy. Podczas tego warsztatu uczestnicy znajdą przestrzeń, aby przyjrzeć się sytuacjom z własnego życia i odnajdą odpowiedzi na nurtujące ich pytania. Spotkanie pod okiem Certyfikowanej trenerki NVC stworzy okazję, poprzez ćwiczenia, wypracować nowe sposoby reagowania lub znaleźć nowe rozwiązania.

PODCZAS ZAJĘĆ:
—> Przyjrzymy się czym są konflikty w rozumieniu metody PBP.
—-> Oswoimy nasze blokujące przekonania odnośnie sytuacji konfliktu.
—> Zobaczymy czy i jak umiejętność określania potrzeb wspiera sytuacje konfliktowe.
—> Poćwiczymy w jaki sposób używać metody PBP, aby przechodzić przez konflikty w sposób konstruktywny.

DATA: 30.03.2019
GODZINY: 10:00 – 17:00 (z godzinną przerwą na obiad i dwiema przerwami kawowymi)
MIEJSCE: Niepubliczna Szkoła Podstawowa Mozaika ul. Mickiewicza 11 lok. 2, Białystok
CENA: 160zł
Zapisy i INFORMACJE: kontakt@skontaktowani.pl

PROWADZĄCA
Ola Gołaszewska – Bagińska – Z wykształcenia psycholog, z zamiłowania trener. Od 9 lat aktywnie propaguje metodę Porozumienia bez Przemocy w Polsce. Jest akredytowaną facylitatorką programu Esencje Kobiecości i Męskości oraz Certyfikowanym trenerem NVC. Jest zaangażowana w praktykę i propagowanie metody Kręgów Naprawczych. Oferuje warsztaty, coaching, wsparcie w konflikcie, superwizje. Założona przez nią Fundacja Świadomego Rozwoju propaguje empatyczną komunikację od 2010 roku. Ola jest mamą 14-letniego Kacpra i 12-letniej Marty.

ZASADY REZYGNACJI
Jeżeli zgłoszona zostanie rezygnacja z udziału w zajęciach co najmniej 20 dni przed datą rozpoczęcia warsztatów, dokonamy zwrotu wpłaty z potrąceniem 30% kwoty. Jeżeli zgłoszona zostanie rezygnacja z udziału w zajęciach w terminie od 19 do 7 dni przed rozpoczęciem zajęć, potrącenie wyniesie 50% wpłaty. Jeżeli zgłoszona zostanie rezygnacja z udziału w zajęciach w terminie poniżej 7 dni przed rozpoczęciem warsztatów opłata jest bezzwrotna. Istnieje również możliwość przeniesienia wpłaty za te zajęcia na poczet innej osoby.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *