Przyjaciele żyrafy – zajęcia artystyczne o emocjach dla dzieci

Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 6-8 lat na urzekającą podróż po świecie pełnym emocji i relacji na podstawie książki „Przyjaciele Żyrafy” (wyd. CoJaNaTo). Razem z bohaterami bajek, żyrafą Bibi i szakalem Zenonem, będziemy rozpoznawać uczucia i potrzeby niezbędne w procesie akceptacji samego siebie jak i otaczającego nas świata. Dzięki zanurzeniu się w świat bajek, zrozumiemy relacje jakie zachodzą miedzy bohaterami książki, co może się przełożyć na postrzeganie relacji w otaczającym nas świecie.

Warsztaty dla dzieci będą odbywały się w formie zajęć plastycznych. Rozpoczynać będziemy zapoznaniem się ze światem bajki, a następnie przejdziemy do artystycznej jej interpretacji. Każde spotkanie stworzone jest wokół innej bajki i za pomocą innych technik / materiałów plastycznych, dzięki czemu na dzieci zawsze czeka nowa przygoda.

DATY: 9 stycznia 2019, 16 stycznia 2019, 06 luty 2019, 13 luty 2019, 20 luty 2019, 27 luty 2019 (6 zajęć)
CENA: 40 zł pojedyncze zajęcia / 200zł całość (6 zajęć)
MIEJSCE: Niepubliczna Szkoła Podstawowa Mozaika w Białymstoku, ul. Mickiewicza 11, lok. 2.
GODZINY: 17.00-18:30
LICZBA OSÓB: minimum 6, maksimum 10.
ZAPISY i INFORMACJE: kontakt@skontaktowani.pl

PROWADZĄCA: Justyna Komosa. Wiecznie uśmiechnięta, empatyczna, zaangażowana, z głową pełną ciekawych pomysłów plastycznych i nie tylko 🙂 Swoimi zajęciami inspiruje dzieci do odkrywania własnych talentów, a praca z dziećmi to tej powołanie.

 

Wysłanie zgłoszenia na warsztaty jest równoznaczne z przyjęciem do wiadomości i akceptacją regulaminu: http://skontaktowani.pl/regulamin/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *