2018-02-23 / Moje dziecko mnie złości – dogadaj się z dzieckiem już teraz

Jeżeli Twoje dziecko Cię złości, doprowadza do szewskiej pasji, do białej gorączki, wyprowadza Cię z równowagi…
Jeśli opadają Ci ręce, chcesz wyjść, zrezygnować z posady rodzica…
Jeżeli zdarza się, że w kontakcie z Twoim ukochanym dzieckiem budzi się w Tobie złość, bezradność albo inne uczucia, których obawiasz i wstydzisz…
to zapraszamy Cię na ten warsztat.

Złość jest takim uczuciem – przykrywką, pod którym się kłębi cała masa uczuć, których nie lubimy i nie chcemy. Dlatego często niewiele trzeba, żeby taki przykryty ładunek eksplodował – mówiła w Trójce Katarzyna Dołęgowska-Urlich z Fundacji Sto Pociech.
Link do audycji:
http://www.polskieradio.pl/9/5363/Artykul/1773590,Trudne-emocje-Kiedy-rodzic-jest-zly-na-dziecko

W trakcie warsztatu będziemy uczyć się rozpoznawania własnych uczuć, brania za nie odpowiedzialności, konstruktywnego radzenia sobie ze złością, frustracją i stresem.

DATY: 23.02.2018 godz. 18:00-21:00
i 24.02.2018 godz. 9:00-17:00 (11 godzin warsztatów, w tym przerwa obiadowa i 2 przerwy kawowe).
MIEJSCE: Niepubliczna Szkoła Podstawowa MOZAIKA, ul. Mickiewicza 11, Białystok
CENA: 190zł
ZAPISY i INFORMACJE: kontakt@skontaktowani.pl

PROWADZĄCY: Krzysztof Górski mgr socjologii, trener, psychoterapeuta. Ukończył studia w Instytucie Stosowanych Nauk Społecznych UW, Szkołę Psychoterapii INTRA oraz liczne szkolenia w zakresie trenerstwa i pracy z grupami. Posiada certyfikat Focusing Oriented Teraphy. Od końca lat 90 zajmuje się pomocą psychologiczną. Zaczynał od pracy z dziećmi, młodzieżą i osobami z wyzwaniami rozwojowymi. Od ponad 10 lat prowadzi grupy wsparcia i warsztaty dla rodziców. Od 8 lat w zespole fundacji Sto Pociech. Współtwórca kilkunastu programów warsztatów i grup dla rodziców. m.in. „Moje dziecko mnie złości” „Strefa Mocy”, „Grupa Ojców”, „Skuteczny tata”, „Jak się dobrze Kłócić”. Uczy i wspiera w rozwoju profesjonalistów. Współtwórca „Szkoły prowadzenia grup wsparcia dla rodziców”. Prowadzi psychoterapię indywidualną, w nurcie doświadczeniowej psychoterapii humanistycznej. Mąż, tata 3 córek i 1 syna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *