2018-04-14 / Sięgnij Po-MOC czyli o docenianiu, szukaniu siły wewnętrznej i wzmacnianiu poczucia własnej wartości

Podczas warsztatu będziemy wzmacniały i rozwijały nasze zdrowe, kobiece poczucie własnej wartości w obliczu codziennych wyzwań ról, które pełnimy życiowo, zawodowo, osobiście. Poszukamy i odnajdziemy nasze wewnętrzne miejsce mocy.

Warsztat skierowany jest do:
– Kobiet chcących wzmacniać zdrowe poczucie własnej wartości.
– Dla tych, co chcą złapać kontakt ze sobą i swoimi potrzebami i wiedzieć, jak na nie odpowiadać.
– Dla kobiet dojrzałych i tych w drodze ku dojrzałości.
– Dla mam, żon, partnerek, sióstr, córek, przedsiębiorczyń.
– Dla kobiet gotowych pracować nad własnym rozwojem i obszarem wspierania siebie w duchu empatii i NVC.
– Chcących doświadczyć siłę kobiecej energii i wsparcia w bezpiecznej atmosferze pod okiem doświadczonej trenerki.
Zapraszamy wszystkie kobiety, które uważają, że przydałoby im się więcej siły wewnętrznej na co dzień. Które chcą umiejętnie rozpoznawać swoje potrzeby i o nie dbać. Które chcą mieć lepszy kontakt ze sobą, po to aby lepiej potrafić wyrażać siebie w różnych sytuacjach. Które chcą uczyć się bazować na swojej wewnętrznej mocy, tak aby siebie wzmacniać i umieć sięgać po sprawdzone i przećwiczone na warsztacie narzędzia na co dzień.

JAK BĘDZIEMY PRACOWAĆ:
Spotkanie prowadzone warsztatowo w oparciu o założenia psychologii pozytywnej, podejście doceniające (praca na mocnych stronach, posiadanych zasobach, praca nad uświadomieniem posiadanego potencjału), NVC (Porozumienie bez przemocy), Uważność (Mindfullness). Uzupełnieniem pracy warsztatowej może być kontynuacja podczas indywidualnych sesji z prowadzącą przez Skype lub telefon (opcja dodatkowo płatna).

CZYM SĄ TE WARSZTATY:
Interaktywną pracą (indywidualnie, w parach, w grupie), gdzie ważne jest tworzenie przestrzeni do wspólnej pracy i wymiany doświadczeń, wiedzy, inspiracji. Kreatywnym spotkaniem, moderowanym przez doświadczonego i certyfikowanego trenera w taki sposób, aby osiągnąć wyznaczone cele.

CZYM TE WARSZTATY NIE SĄ:
Nie są wykładem ani szkoleniem. Nie dostaniesz tu „gotowców’” lecz wypracujesz własne rozwiązania – takie, które będą osobiste, prawdziwe i realne do wdrożenia.

DATA: 14.04.2018
GODZINY: 10:00 – 17:00 (przerwa na obiad i 2 przerwy kawowe)
CENA: 150zł (zapisz się ze swoją przyjaciółką, mamą, siostrą, koleżanką, sąsiadką, a otrzymacie 30zł zniżki)
MIEJSCE: Niepubliczna Szkoła Podstawowa Mozaika w Białymstoku, ul. Mickiewicza 11, Białystok
ZAPISY I INFORMACJE: kontakt@skontaktowani.pl

PROWADZĄCA:
Vesna Lorenc – Serbka, od lat mieszkająca w Polsce, certyfikowany coach, coach grupowy, trenerka rozwoju osobistego i mediatorka metodą NVC. Absolwentka renomowanej Akademii TROP. Przepracowała ponad 800 godzin trenersko coachingowych. W ramach własnej firmy szkoleniowej „Just Be” prowadzi coachingi, grupy rozwojowe, warsztaty, szkolenia, team coachingi, sesje action learning, facylitacje, mediacje. Na co dzień pracuje głównie z biznesem. W ramach stałej współpracy z Fundacją Atalaya, prowadzi educoachingi z metody Porozumienia bez Przemocy dla wychowawców domów dziecka. Pracuje również z młodzieżą.
Angażuje się społecznie w tematach związanych z szerzeniem wiedzy na temat empatii i międzykulturowości. Z pasji towarzyszenia kobietom stworzyła autorski program rozwojowy dedykowany kobietom dojrzałym #TerazJA. Pasjonatka różnorodności. Mówi w pięciu językach. Wspólnie z mężem wychowuje trójkę dzieci i kota albo na odwrót. Więcej na www.just-be.com.pl lub na https://www.facebook.com/JustBeTwojKodRozwoju/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *