2019-06-08 / Kontakt z mocą – warsztat NVC o mocy, poczuciu winy i wstydzie

Czasami się wycofujesz z tego, co dla Ciebie ważne.
Czasami twardo trwasz do końca przy swoim.
Czasem towarzyszy temu lęk, czasem poczucie winy, może wstyd – bo chcesz być ważnym partnerem w każdej, nawet trudnej rozmowie. Ale nie zawsze to jest możliwe, nie zawsze to się wydarza.
Nieraz jest tak, że ta druga osoba tak się komunikuje, że Tobie jest trudniej zostać przy sobie. I na nią masz pewnie mały wpływ – nawet jeśli to jest Twoje dziecko lub mąż.

To, co możesz zrobić – to zadbać o siebie i o to, jak Ty się w tej sytuacji masz. O to, by mieć własne zasoby dostępne. By nie wpadać w walkę i nie oddawać nic walkowerem.

Jeśli w relacjach z ludźmi chcesz stać na dwóch nogach, w pełni swojej mocy – nie wycofując się z tego, co dla Ciebie ważne, ale też nie cisnąc na siłę swoich racji – to zapraszam Cię na warsztat, który może Ci pokazać:
– jaki ma związek z wewnętrzną mocą wstyd, szczególnie ten nieuświadomiony
– po co nam jest poczucie winy i przed czym nas chce chronić
– jaki dar jest schowany pod wstydem
– jak odzyskać dostęp do odwagi do działania/ mówienia i stawania za sobą

Na warsztacie zobaczysz też nieoczywisty aspekt złości oraz nadużywania swojej przewagi i buntu.

Warsztat dedykowany jest osobom, które uczestniczyły w warsztatach z NVC lub empatycznej komunikacji.

DATA: 08.06.2019
GODZINY: 10:00-17:00 (z godzinną przerwą na obiad)
MIEJSCE: Szkoła Mozaika, ul. Mickiewicza 11 lok. 2, Białystok
INWESTYCJA: 160zł/osoba
INFORMACJE i ZAPISY: kontakt@skontaktowani.pl

PROWADZĄCA: Emilia Kulpa-Nowak – jestem certyfikowaną trenerką NVC (Porozumienia bez Przemocy), coachem i mamą dwóch cudownych nauczycieli, którzy zaprowadzili mnie do niezwykłego świata komunikacji, emocji, potrzeb i porozumienia. Pomagam rodzicom, parom i każdemu, kto tego chce – wprowadzać do swojego życia więcej przestrzeni, porozumienia i jasności oraz budować relacje oparte na zaufaniu, współpracy i zrozumieniu. Robię to poprzez warsztaty, konsultacje indywidualne i kursy on-line m.in. na temat poczucia własnej wartości, złości, wstydu i rozwoju osobistego w zgodzie z ideą Porozumienia bez Przemocy. W moim kursie „Latawiec czy ptak?” wzięło udział już ponad 10 000 rodziców gotowych do wspierania swoich dzieci w rozwijaniu zdrowego poczucia własnej wartości. Tworzę platformę szkoleń NVCLab.pl – Laboratorium Porozumienia bez Przemocy oraz od ponad 3 lat szkolę i piszę dla wydawnictwa Virgo.

Wysłanie zgłoszenia na warsztaty jest równoznaczne z przyjęciem do wiadomości i akceptacją regulaminu: http://skontaktowani.pl/regulamin/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *