13-10-2018 / Gdy rodzeństwo się kłóci – warsztaty z Małgosią Musiał

Porozmawiamy m.in. o tym, dlaczego dzieci kłócą się ze sobą, jak można je wesprzeć w samodzielnym rozwiązywaniu konfliktów i czy sprawiedliwe rozdzielanie dóbr (wszystkim po tyle samo) może zmniejszyć ilość konfliktów?
Zastanowimy się również, które z powszechnie podejmowanych przez rodziców działań mogą wspierać dzieci w budowaniu serdecznej więzi między sobą.
Na warsztaty zapraszam rodziców dwójki i więcej dzieci, którzy szukają odpowiedzi na te i podobne pytania.

DATA: 13.10.2018
GODZINY: 10:00-17:00 (z godzinną przerwą na obiad)
MIEJSCE: Szkoła Mozaika, ul. Mickiewicza 11, Białystok
CENA: 150zł
ZAPISY: kontakt@skontaktowani.pl

PROWADZĄCA: Małgorzata MUSIAŁ – Na co dzień zajmuję się wspieraniem rodziców prowadząc warsztaty dot. wychowywania i udzielając indywidualnych konsultacji rodzicielskich. Prowadzę rodzicielskiego bloga http://dobrarelacja.pl/ Przez wiele lat pracowałam i współtworzyłam toruńskie stowarzyszenie „Rodzina Inspiruje!”, realizowałam też program „Szkoła dla rodziców i wychowawców”. Od 2017 roku jestem mediatorką w duchu Porozumienia bez Przemocy.
Jestem również jednym z niewielu w Polsce mentorem grup SAFE, profesjonalnie wspierającym świeżo upieczonych rodziców. Skończyłam studia pedagogiczne, jednak największym polem doświadczalnym jest dla mnie – rzecz jasna – matkowanie trójce potomków. Ostatecznie wszystko to zaowocowało napisaniem i wydaniem książki: „Dobra relacja. Skrzynka z narzędziami dla współczesnej rodziny”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *