2018-04-28 / Turkusowy lider w samozarządzającym się zespole

Świat się zmienia, zmieniają się ludzie, zmieniają się organizacje. Ostatnio światem, a przynajmniej jego fragmentami, potrząsa TURKUS. Czyli taki sposób zarządzania organizacją, który pomaga zwiększać zaufanie, oddawać kompetencje pracownikom, optymalizować ilość zadań, a przy okazji zwiększać zyski! Wszystko w oparciu o kompetencje i umiejętności każdego pracownika i członka organizacji. Jak to się dzieje? Odkryjemy i przećwiczymy na warsztacie.

Podczas warsztatu poruszymy następujące zagadnienia:
– Czym jest turkusowa organizacja?
– Jakie są poziomy świadomości wg K. Wilbera i postawy dla nich charakterystyczne.
– Jak wartości organizują współpracę? i Jak wypracowywać wspólne wartości w zespole?
– Kroki do turkusu – praca z wartościami, feedback, wprowadzanie zmian.
– Zależność i niezależność a współzależność,
– Upełnomocnienie każdego (hierarchia, struktura a przemoc i współmoc!) czyli pokusa zależności, iluzja niezależności a wyzwania współzależności.
– Rola lidera- wiedza, umiejętności, postawa.
– Budowanie zaufania w zespole.

DATA: 28.04.2018
GODZINY: 9:00 – 18:00 (przerwa obiadowa, dwie przerwy kawowe)
CENA: 190zł
MIEJSCE: Niepubliczna Szkoła Podstawowa Mozaika, ul. Mickiewicza 11 w Białymstoku
ZAPISY i INFORMACJE: kontakt@skontaktowani.pl

PROWADZĄCA: Marta Kułaga – Leance (czyt.: linsi), Kraków. Jestem Certyfikowaną trenerką Porozumienia bez Przemocy (www.cnvc.org), coacherką (2013-2014 Szkoła Profesjonalnego Coachingu, 2015 Coaching oparty na Potrzebach), absolwentką Szkoły Trenerów komunikacji opartej na empatii (2010 – 2013), mediatorką (2016-2017 Kurs mediacji). Swój warsztat i świadomość nieustannie pogłębiam dzięki uczestnictwu w warsztatach z wieloma trenerami: Miki Kashtan, Sarah Peyton, Shona Cameron, Pernille Plantener, Liv Larsson, Kay Rung, Yoram Mozenson, Frank and Gundi Gaschler.

Współpracuję z firmami we wdrażaniu Porozumienia bez Przemocy, która ma na celu poprawę efektywności komunikacji, budowanie relacji opartych na wzajemnym szacunku oraz polepszanie współpracy w zespołach. Wdrażam kulturę feedbacku opartą na dialogu, która w dłuższej perspektywie może zaowocować zmianą kultury organizacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *