2018-03-11 / Powinnam była… Powinienem był… warsztat o POCZUCIU WINY w rodzicielstwie

Znasz ten głos, który szepcze Ci co powinieneś/powinnaś lub czego nie powinieneś/powinnaś zrobić… i to, co idzie z nim w parze, czyli poczucie winy.

Na warsztacie możesz, jeśli chcesz, stanąć twarzą w twarz z rodzicielskim poczuciem winy, by:
– poznać mechanizm powstawania poczucia winy,
– przyjrzeć się kluczowym rozróżnieniom Porozumienia bez Przemocy, dzięki którym łatwiej zrozumiesz skąd się bierze poczucie winy,
– poćwiczyć wychodzenie z poczucia winy,
– nie uwierzyć temu głosowi, który szepcze nam do ucha „rzeczy o nas samych”.

Warsztat adresowany jest do rodziców, których czasem lub często dopada „poczucie winy” z powodu tego co zrobili, czego nie zrobili, co powinni byli zrobić lub czego nie powinni byli zrobić.

PROWADZĄCA: Monika Szczepanik – pisze o sobie: W Porozumieniu bez Przemocy zakochałam się od pierwszego wejrzenia. Ze wzajemnością. Kreatywną Komunikacją dzielę się z rodzicami, nauczycielami, przedsiębiorcami, parami, singlami i wszystkimi tymi, którzy chcą dostrzegać to, co kryje się za słowami i czynami. Z wszystkimi tymi, którzy chcą konstruktywnie porozumiewać się, współpracować z innymi, którzy poszukują rozwiązań i konsensusu. Prowadzę warsztaty, wykłady, szkolenia, sesje indywidualne, konsultacje, mediacje. Pracuję zarówno z klientem indywidualnym na warsztatach otwartych, jak i z zespołami w organizacjach pozarządowych, instytucjach oświatowych i przedsiębiorstwach. Uczę się od polskich i zagranicznych certyfikowanych trenerów NVC. Jestem w procesie ceryfikacji.

DATA: 11 marca 2018 roku
GODZINY: 10.00-17.00
MIEJSCE: Niepubliczna Szkoła Podstawowa MOZAIKA, ul. Mickiewicza 11, Białystok
INWESTYCJA: 150,00 zł/osoba lub 250,00 zł/para
ZAPISY i INFORMACJE: kontakt@skontaktowani.pl

Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *